Atleti Pacov

Aktuality

Muži v čele II. ligy

Nedělní 3. kolo II. ligy v Praze na Děkance se konalo za proměnlivého počasí, atlety dokonce na malou chvíli vyhnal ze sektorů prudký déšť. Ovšem naši muži nejsou s cukru a druhým  místem se celkově posunuli do čela soutěže, napomohlo jim k tomu až čtvrté místo dosud vedoucích Klatov. Mezi jednotlivci se předvedl zejména Radek Vitovský (31,25 b.) který si připsal dvě vítězství (disk, koule) a pěkný výkon v oštěpu (51,98 m), v oštěpu se také osobním rekordem zaskvěl hostující Jirka Dvořák (61,77 m), třetím nejúspěšnějším byl Pavel Vaněk (19 b.). Vítězi se stali atleti Stodůlek, kterým jsme cestu za vítězstvím usnadnili neúčastí některých závodníků. Ženy bohužel skončili na posledním osmém místě, celkově pak drží sedmou pozici. Do týmu se nově zapojila Šárka Vlachová, Eva Burdová a mladičká Nikola Dušková, bodově nejúspěšnější byly Zuzana Beránková a Lada Nováková. V srpnu se na témže místě bude konat závěrečné kolo soutěže.