Atleti Pacov

Aktuality

Atletický oddíl Tj. Slavoj BANES Pacov zve všechny příznivce sportu na tradiční Štěpánské hody, závodu se mohou zúčastnit i neregistrovaní závodníci. Závody začínají v 10:00 dicíplínou "hod břemenem (16kg) na tuto disciplínu bude pak navazovat hod gumovou holinkou (č. 43). Obě disciplíny se budou konat na vrhačské louce pod atletickým hřištěm.
 Luboš Novák se zúčastnil silového trojboje v Rozsochatci u Havlíčkova Brodu, obsadil celkově druhé místo s těmito výkony: dřep 190 kg., bench-press 145 kg. a mrtvý tah 212,5 kg. K tomnuto výsledku gratulujeme a doufáme, že takovéto výkony nebudou kontraproduktivní pro Lubošovu atletickou formu.
111219 Pacovský atlet 03-11.pdf, (858.55kB)
 V rychlém sledu Vám přináším další číslo zpravodaje, který připravuje pan Pavel Zajíc.
111215 Pacovský atlet.pdf, (772.31kB)
 Vyšlo další číslo ateltického zpravodaje "Pacovský atlet".
 I pro příští sezonu se náš oddíl rozhodl nerespektovat výsledky mužů dosažené na stadionech a i přes vítězství v II. lize 2011 bylo rozhodnuto o účasti ve stejné soutěži i pro rok 2012.  Družstvo mužů se tak v nadcházející sezoně utká  s týmy: Klatov, Stodůlek Praha, Spartaku Praha 4 "B", Vlašimi, FTVS Praha, Kovošrotu Praha a nově s naším nejbližším atletickým sousedem tedy s Táborem.
 Petra Lepičová obsadila na 78. ročníku Velké Kunratické, skvělé 9. místo v kategorii žen.
VÝSLEDKY
 O víkendu proběhlo finále KP mladšího žactva, dále KP v přespolním běhu, kterého se bohužel nezúčastnil žádný atlet našeho oddílu. V sobotu Petra Lepičová zvítězila v Běhu městem Pelhřimov.

KP. V PŘESPOLNÍM BĚHU
FINÁLE KP. MLADŠÍHO ŽACTVA
BĚH MĚSTEM PELHŘIMOV
 V sobotu byla dokončena 5. kolem soutěž přípravek Jihlavě, nejlépe si vedl Lukáš Míka, který vyhrál soutěž starších hochů. V neděli se pak představili další pacovští atleti. Na MČR v silničním běhu (Běchovice-Praha) se prezentovala 16. místem v kategorii žen Petra Lepičová. Na mítinku Humpolec OPEN si Radek Vitovský vylepšil nejlepší letošní výkon ve vrhu koulí (13,33) a obsadil 3. příčku, o místo hůře skončil v hodu diskem a oštěpem. Na závodech se představil také veterán Petr Filip.

VÝSLEDKY 5. KOLO PŘÍPRAVEK, JIHLAVA
VÝSLEDKY MČR V SILNIČNÍM BĚHU, BĚCHOVICE-PRAHA
VÝSLEDKY HUMPOLEC OPEN
 Poslední týdny probíhají na atletických stadionech na Vysočině finálová klání soutěží družstev, kromě mladšího žactva a přípravek již známe v ostatních kategoriích přeborníky Kraje Vysočina. Z výkonů jednotlivců za posledních 14 dní je třeba připomenout osobní rekord Lukáše Mičky ve skoku vysokém. Výkon 183 cm předvedl při finále KP družstev staršího žactva na pacovském hřišti a posunul se na průběžné 6. místo v letošních republikových tabulkách.

KONEČNÉ POŘADÍ KP DRUŽSTEV
VÝSLEDKY 4. KOLA KP PŘÍPRAVEK HUMPOLEC 11.9
VÝSLEDKY 4. KOLA KP MLADŠÍHO ŽACTVA V. MEZIŘÍČÍ 18.9.
VÝSLEDKY FINÁLE KP DRUŽSTEV ST. ŽACTVA PACOV 10.9.
 Petr Holenda ml. vyhrál v úterý 6.9. Křišťálový kilometr v Chotěboři časem 2:50,2. V kategorii předpřípravky se představili 5. a 9. místem další z rodu Holendů: Filip a Jan, kategorii žen ovládla brodská Lada Nováková
Foto převzato ze stránek Tj Jiskra H. Brod.