Atleti Pacov

Aktuality

9.5.2007 běžela Petra Lepičová opět skvělý kilometr na 2.veřejných závodech PAS. , tentokát vyhrála časem 3:02.56 , což je o vteřinu lepší než její dosavadní maximum.
 V sobotu se v Jihlavě konalo 1. kolo KP. družstev žactva. Naše družstva skončila takto :
                mladší žáci          2. místo
                mladší žákyně    2. místo
                starší žákyně      5. místo
                starší žáci           2. místo
 Všechny kategorie ovládli závodníci Spartaku Třebíč.
 Krásný výkon předvedla Lada Nováková, která v běhu na 1500 m starších žákyn zvítězila časem 5:08,90,. pěkný výkon předvedl na stejné trati také Filip Vala, který zvítězil časem 4:31,28 mezi staršímy žáky.
Pacovští atleti se zúčastnili 6.5. závodů v Sušici a prezentovali se těmito výkony:
                                        disk     2 kg   30,80
 1.5.2007 vyhrála Petra Lepičová na 1. veřejných závodech PAS. v Praze na Děkance  v běhu na 1000m skvělým časem 3:03,61, čímž si vytvořila osobní rekord o téměř  7 sekund a posunula se na 2. místo pacovských dlouhodobých tabulek.  Gratulujeme !!
  28.4.2007 se v Jihlavě konaly zahajovací závody na dráze, kterých se zúčastnili i někteří závodníci z Pacova .
  Z výsledků :       Novák Luboš        60m    7:48
                                                            300m  37,22
                        Vítovský Radek         dálka     639
                                 Uchytil Jiří          disk   42,63
   Nejhodnotnější výkony sobotního klání předvedlo trio Baar (Litomyšl), Hošek, Daněček (oba Třebíč) v závodě na 300m, v němž se všichni jmenovaní dostali pod 35 sekund.
21.4.2007 se v Pacově konal Krajský přebor v přespolním běhu, a to v rámci tradičního běhu O pohár století. 1. místo získala v ženách Petra Lepičová, bronzová pak byla v mladších žákyních Šárka Vodrášková.
Výsledky  zde
 O víkendu 24-25.2 se v hale Olympu Praha konalo Mistrovství republiky dospělých. Z našeho oddílu se představili: Petra Lepičová - doběhla na 11. místě v běhu na 1500 metrů časem 4:50,80 a ve vrhu koulí 12. Jiří Uchytil s výkonem 13,33 m.  Výsledky na www.atletika.cz  - zde.
 O víkendu se zůčastnil Martin Hložek Mistrovství republiky juniorů a dorostu v hale na Stromovce a dosáhl těchto výkonů: 60m- 7,60 s, 60 m. př.- 8,84 s, koule - 13,80 m.
 Skvělý úspěch zaznamenal o tomto víkendu  Martin Hložek na  halovém misrovství republiky ve vícebojích, kde obsadil výkonem 4723 bodů 2. místo v sedmiboji dorostenců, a získal tak Slavoji Pacov první mistrovskou medaili tohoto roku ,,,,, jen tak dál ,, gratulujeme :-).     Kompletní výsledky na www.atletika.cz ,   zde  .

Na 7. veřejných závodech PAS se umístila Petra Lepičová na 6. místě v běhu na 1500 metrů pěkným časem  4:53,00, Martin Hložek  pak zaběhl 60m.př. dorostenců za 8,61 a v kouli dorostenců byl 5. výkonem 14,01m.