Atleti Pacov

Aktuality

Petra Lepičová obsadila na veřejných závodech v Praze 3. místo v běhu na 1500 metrů časem 4:52,90. Gratulujeme :-).
Přetlakovou halu na Strahově strhla 18.1. silná vichřice, která se přehnala přes Česko , více informací a foto na :      www.atletika.cz

Muži-VS Tábor           Ženy-VS Tábor
                              Baník Stříbro               SK Čtyři Dvory Č.B.
                              Slavoj Pacov               Slavoj Pacov
                              Atletika Jihlava           Atletika Jihlava
                              Aktis Praha                  Tj Klatovy
                              Tj Klatovy                     Kotlářka Praha
                              Tj Sušice
                              Kovošrot Praha
13.1.2007 proběhl v Praze na Strahově přebor kraje Vysočina v hale. Naši atleti získali celkem 9 medailí.   1. místo obsadili: Uchytil Jiří v kouli mužů a Hložek Martin v kouli dorostenců , 2. místa získali: Vítovský Radek- koule muži, Lepičová Petra -1500 m ženy , Hložek Martin -dálka muži a Holenda Petr- 800 m muži a konečně 3. místa vybojovali: Vítovský Radek 60 m muži , Lepičová Petra v běhu na 400 metrů žen a Karkulová Lucie na hladké šedesádce žen .  Výsledky ke stažení v sekci, jak jinak než, Výsledky. :-)