Atleti Pacov

Aktuality

Klatovy 22.5.2010

  V Klatovech se v sobotu konalo 1. Kolo II ligy mužů a žen , naše družstva si vedla víceméně podle očekávání , příslibem je 4. místo mužů, kterým chyběli někteří závodníci, kteří by v Dalších kolech měli už za náš tým nastoupit. Ženy skončily dle předpokladů na posledním místě ale určitě ne beznadějně a jestliže v příštích kolech nastoupí  ve větším počtu než v sobotu (4), tak se jistě toto umístění nechá vylepšit. Mezi muži byl nejlépe bodujícím závodníkem Jirka Uchytil , který zvítězil v disku a kouli, výborně si vedl Jiří Dvořák , připsal si 19 bodů za vítězství v hodu oštěpem krásným výkonem  58,50m a 3. místo ve skoku vysokém, naopak zklamáním je nulový bodový zisk sprintera Luboše Nováka. Mezi ženami byly nejúspěšnější  shodně s 12 body Zuzana Beránková a Kateřina Krausová. VÝSLEDKY   FOTO   BODOVÁNÍ