Atleti Pacov

Aktuality

Vítězství po dlouhé době.

  Se zpožděním přináším zprávu o vítězství našeho týmu mužů ve druhém kole II. ligy na domácím hřišti v Pacově, oproti prvnímu kolu jsme nastoupili v téměř nejsilnější sestavě a to se promítlo i ve výsledcích. Nejlépe si tradičně vedl Jirka Uchytil který si připsal 20 bodů stejně jako za náš oddíl hostující Jirka Dvořák oba shodně vybojovali jedno vítězství a jedno druhé místo, 19 bodů získali shodně Radek Vitovský a také hostující Pavel Tůma. Mezi nejhodnotnější výkony Pacovských borců bezesporu patřily výkony v oštěpu mužů kde Jiří Dvořák vyhrál hodem dlouhým 57,73 m. a druhý byl Pavel Tůma 52,05 m., Jiří Dvořák pak přidal ještě solidní výšku, 2. místo 192 cm., Jirka Uchytil vyhrál disk výkonem 43,42 m., a došlo i k posunům v absolutních tabulkách oddílu , Petr Holenda se posunul na 400m/př. Už na 6. místo časem 58,86 s., a na 7. místo se dostala vítězka skoku dalekého Michaela Burdová, 504 cm. Zapomenout nemůžu také na výkon štafety na 4x400 m., i když štafeta ve složení Novák, Vysoudil, Mráz, Holenda nakonec skončila na 5. místě, výkon 3:32,04 jistě stojí za zmíňku. Družstvo žen si umístění z 1. kola vylepšilo a skončilo 8. VÝSLEDKY, BODOVÁNÍ, FOTO