Atleti Pacov

Aktuality

12.5.2009 se zúčastnil Luboš Novák sprinterského trojboje v Třebíči , po zlomenině nohy se mu zatím nepodařilo dostat do optimální formy a výkonem 2011 bodů (7:57;12,05; 24,15 ) obsadil sice 3. místo za domácími atlety Bohutínským a Chybou, ale zaostal o více než 400 bodů za svým loňským maximem.
     V neděli 10.5.2009 se v Jihlavě konalo 1. kolo společného krajského přeboru Vysočiny a Jihočeského kraje, dorostenecké a juniorské kategorie , náš oddíl má v soutěži bohužel jen jedno družstvo a to jsou dorostenci kteří skončili v konkurenci soupeřů z Českých Budějovic , Třebíče a Jihlavy na posledním místě , příčinu lze zhřejmě hledat ve faktu že chlapců bylo jen pět , z výkonů :   400 m : 2. Veselý Michal ,54,87 , dálka : 5. Nikl Jan, 555 a 3000 m : 2. Vala Filip ,10:04,51 který byl se sedmi body nejúspěšnější závodník našeho družstva.
   8.5.2009 se v Třebíči konalo 1. kolo krajského přeboru družstev žatstva ,oddíl z Pacova vyslal do boje závodníky všech čtyř věkovývh kategorií , nevedli si špatně , jen kolektiv mladších žáků skončil na posledním čtvrtém místě, ale jen s dvoubodovou ztrátou na druhé místo , všechny kategorie ovládli mladí atleti domácího Spartaku. Mezi našimi závodníky si vedli nejlépe mladší žák Lukáš Mička , starší žáci Petr Říha, Lukáš Podolský a starší žákyně Zuzana Novotná.
Kompletní výsledky v sekci výsledky 2009.
   Na začátku letošní sezony se pacovští atleti zúčastnili několika přípravných závodů , v Třebíči , Jihlavě a v Praze, z výkonů : Třebíč  : 300 m   Říha Petr (94)   39,06, dálka Podolský Lukáš (95)   533  ,Mička Lukáš(96)   471 , Jihlava  :  60 m   Novák Luboš 7,56 , 300 m   Novák Luboš    36,96, Holenda Petr   38,68 , Praha  :   60 m   Novák Luboš 7,40 , 150 m   Novák Luboš   17,55 , 300 m   Novák Luboš   37,35 , 1000 m   Holenda Petr   2:38,09 , Lepičová Petra   3:10,48.
 V sobotu 16.5. se v Jihlavě koná krajský přebor Vysočiny na dráze stadionu na Stoupách se tak sejde krajská atletická elita , takže by neměli chybět ani atleti z Pacova ,propozice zde.
 V sekci termínovka si můžete stáhnout oficiální termínovku pro rok 2009 vydanou ČAS.
   Přebor kraje Vysočina v hale pro rok 2009 se uskuteční 25.1. na Strahově.
Tak vzhůru do tréninku!!!
 Omlouvám se všem , za bídnou aktualizaci těchto stránek ,pokusím se brzy napravit
  13.6.2008 se v Praze na děkance konalo 2. kolo II ligy mužů a žen , naše družstva si vedla naprosto stejně jako v kole prvním , to znamená , muži 3. a ženy poslední místo . Individuálně si nejlépe vedli naši oštěpaři kteří získali ve svém sektoru 26 bodů a hned tři se dostali za hranici 50ti metrů : Radek Vítovský 56,09m , Jiří Doucha 52,92 a Martin Hložek 50,90. Jirka Uchytil vyhrál obě své disciplíny: koule 14.34  a  disk 44,83.