Atleti Pacov

Aktuality

  Bohužel mi přišlo pouze 14 vyplněných dotazníků což má velký vliv na vypovídací hodnotu průzkumu a také svědčí o nepříliš velkém zájmu členů oddílu o aktuální dění, přesto jsem zpracoval jednoduché VYHODNOCENÍ .
  12.9.2010 se na Pacovském hřišti uskutečnilo 3. kolo KP přípravek, naši závodníci si vedli velmi dobře v kategorii mladších přípravek, kde v trojboji  mezi hochy zvítězil Lukáš Míka, který navíc dosáhl ne nejlepší možný výkon tedy tři vítězství, před dalším Pacovským závodníkem Tomášem Pavlíčkem, ve stejné kategorii dívek byla na třetím místě Michaela Kozáková. Ve starších přípravkách hochů se bohužel zúčastnil pouze jeden závodník což je při konání závodů v Pacově alarmující. Mezi staršími děvčaty byla 6. Markéta Mičková VÝSLEDKY.
  Na republikovém šampionátu žáků a žákyň se představila dvojice Pacovských atletů, Martin Carda byl poslední v 2. rozběhu na 300m. (41,10s.), Lukáš Mička skončil ve finále výšky na  16. místě (165cm.) VÝSLEDKY . Naopak dobře si vedl Luboš Novák na Velké ceně Třebíče, v závodě na 100m. obsadil 5. místo (11,36s.) a v běhu na 200m. byl v letošním maximu (22,94s.) 4. za vítězným Honzou Mrázem z Jihlavy (22,53s.) VÝSLEDKY.
  Ve věku 78 let zemřel dlouholetý atlet Slavoje Pacov a držitel několika Pacovských veteránských rekordů, Jan Pech.
 V neděli 12.9.2010 se na Pacovském stadionu uskuteční Krajský přebor přípravek, soutěží se v disciplínách: běh na 50 m, skok daleký, hod raketkou, štafeta 4x60 m. Krajského přeboru se mohou zúčastnit i závodníci/e, kteří nejsou registrováni ČAS. Všechny srdečně zveme, PROPOZICE.
  V neděli 22.8.2010 se v Praze na Děkance konalo poslední tedy čtvrté kolo II ligy, družstvo mužů nakonec dokázalo neuvěřitelné a i přes některé absence skončilo na druhém místě a tím dokázalo po dlouhých 14 letech vybojovat celkové vítězství ve II. Lize a tím pádem i postup do druhé nejvyšší České soutěže, protože největší soupeř, celek Klatov skončil až na 4. Místě. Ženy byly na děleném 7. místě, ale celkově bohužel skončily až na poslední 9. pozici. Mezi nejlepší výsledky patří jistě pěkná výška v podání mladého Lukáše Mičky, který skončil na 8. příčce výkonem 170cm. Dobře si vedl i Pavel Vaněk v kladivu, jenž poprvé v letošní sezoně překonal čtyřicetimetrovou hranici  (40,10m.) Honza Mráz vyhrál 200m. za solidních 22,75s. Radek Vitovský si připsal v neděli celkem 28,25b. VÝSLEDKY  ,   BODOVÁNÍ  ,  ZDE si můžete stáhnout dotazník a článek k případné účasti v I. Lize. Všem předem děkuji za účast v dotazníkovém průzkumu.  Z důvodu své neúčasti prosím o zaslání fotek z Prahy případně i ze 3. kola v Písku na e-mail  Vykyholi@seznam.cz, děkuji.
 V neděli 22.8.2010 se v Praze na Děkance uskuteční poslední kolo II. ligy, pro náš tým o to zajímavější, protože družstvo mužů drží první příčku a tedy přímý postup do I. ligy , karty jsou rozdány jednoznačně pro přímý postup je třeba porazit družstvo Klatov a zároveň neskončit o 2 místa hůře jako celek Sokola Stodůlky, nebude to ale lehké soupeř se zůčastnil jako již tradičně chůze a má podle zpráv k dobru 41 bodů, navíc podle nejmenovaného zdroje našemu týmu bude scházet Jirka Uchytil, proto je třeba zúčastnit se v maximálním možném počtu závodníků. PROPOZICE
 V rámci 27. ročníku běhu O kolo svaté Anny v Černovicích u Tábora se představila hned trojice zasloužilých atletů z Pacovského oddílu , nejlépe si vedl Petr Holenda st., který se po dlouhých letech atletického odpočinku opět začal objevovat na závodech, jeho 8. místo celkově a 4 v kategorii mužů nad padesát let je bezesporu úspěchem, neboť v Černovicích byla velice dobrá konkurence, 5. místo v téže kategorii obsadil Stanislav Tománek a hned za ním doběhl další z Pacovských závodníků Vladimír Zrno. VÝSLEDKY
 V neděli 15.8.2010 se na atletickém stadionu v Pacově bude konat již 39. ročník těchto tradičních závodů, všichni jste srdečně zváni. PROPOZICE
 Na začátku srpna se uskutečnilo již tradiční soustředění Pacovských atletů v Čáslavy, dle informací z nejmenovaného zdroje naši borci poctivě trénovali až 3x denně, doufáme proto všichni že se pilná příprava projeví také na atletických stadionech při soutěžích.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
..  
19